* Rentowność wydobycia *

Goldshell LB1 Lbry Miner 87

LB1 Lbry Miner Profit Calculator dostarcza dokładne informacje o re

Przeczytaj więcej
Producent
Goldshell
Goldshell LB1 Lbry Miner 87
Zysk z wydobycia w czasie rzeczywistym
$-0.13/day
87GH/s
Hashrate
80W
Moc

Analiza Rentowności

Żywe dane

Tutaj możesz zobaczyć szczegółową analizę rentowności minerskiej, aktualizowaną w czasie rzeczywistym.

Aktualna cena BTC $77,891.00
Kryptowaluty Dochód Wydatek Zysk
Codziennie
$0.02 $0.15
$-0.13
Miesięczny
$0.57 $4.61
$-4.04
Rocznie
$6.95 $56.06
$-49.12
Nie ma dostępnej oferty
* Przegląd

Goldshell LB1 Lbry Miner (87GH/s) Przegląd sprzętu

Dowiedz się więcej o tym koparce ASIC, w tym jej specyfikacjach, wydajności, zużyciu energii i rentowności.

Goldshell LB1, sprzedawany jako Lbry Miner 87, to kompaktowy, specjalnie zaprojektowany ASIC, który dostarcza stabilne 87 GH/s przy zużyciu tylko 80 W, co czyni go efektywnym i praktycznym wyborem dla małoskalowego i domowego wydobywania LBRY; jego niewielkie wymiary (155 x 97 x 86 mm) i lekka waga (około 1100 g) pozwalają na umieszczenie go w skromnych przestrzeniach bez zajmowania ich, a przy cichym 55 dB działa z minimalnymi zakłóceniami, brzęczenie wentylatora bardziej przypomina odległe, mechaniczne oddychanie niż ryk - słaby, niepokojący puls, który maskuje stabilny przesył urządzenia. Stworzony do niezawodnej pracy w szerokim zakresie warunków środowiskowych (5–35 °C i 5–95% wilgotności względnej), LB1 łączy efektywną konwersję energii z możliwościami zdalnego zarządzania, dzięki czemu można zdalnie monitorować temperatury, hashrate i połączenia z pulą, stosować aktualizacje oprogramowania sprzętowego i dostosowywać ustawienia bez otwierania obudowy; to zmniejsza marnotrawstwo energii, upraszcza konserwację i pomaga utrzymać rentowność w dłuższym okresie. Aby uzyskać najlepsze wyniki, umieść urządzenie w miejscu z niezakłóconym przepływem powietrza, zabezpiecz je przed przepięciami lub zastosuj zasilacz UPS, jeśli Twoja lokalizacja jest narażona na przerwy w dostawie energii, dołącz do renomowanej puli wydobywczej i skonfiguruj odpowiednie ustawienia chłodzenia i sieci, a także śledź trudność sieci i nagrody za bloki, aby doprecyzować swoje oczekiwania; użyj kalkulatora zysków z wydobycia, aby oszacować dzienne, miesięczne i roczne zwroty oraz zużycie energii przy różnych scenariuszach stawek energii, i uwzględnij temperaturę otoczenia, wentylację oraz potencjalną konserwację przy prognozowaniu długoterminowego zwrotu z inwestycji - mały, efektywny i niepokojąco stabilny, LB1 jest zaprojektowany dla osób, które chcą cichego, niskowydajnego dostępu do wydobywania LBC, nie rezygnując z widoczności ani kontroli.

Odkryj, które monety ten górnik może wydobywać

Zbadaj kryptowaluty, które można wydobywać za pomocą Goldshell LB1 Lbry Miner (87GH/s), w tym szczegółowej rentowności.

Kantor Walutowy

Oblicz wykopywalne monety na dowolną walutę.

Stawka jest tylko orientacyjna. Zaktualizowano przed chwilą.
Moneta Dochód/Dzień Zysk/Dzień
$0.02 $
190.32 LBRY Logo
$-0.13 $
-1,345.68056901 LBRY Logo

Historyczna wydajność kopania

Goldshell LB1 Lbry Miner (87GH/s) trendy wydajności w tygodniowych, miesięcznych i rocznych ramach czasowych.

Historyczna rentowność

Zobacz historyczne trendy przychodów i zysków dla tego minera.

Gdzie kupić?

Zbadaj aktualną dostępność na rynku, zaufanych dostawców oraz najnowsze ceny i stany magazynowe tego ASIC miners. Zweryfikowani dostawcy są wyraźnie oznaczeni zielonym znakiem wyboru. Zweryfikowany dostawca oznacza, że sprawdziliśmy rejestrację firmy i potwierdziliśmy jej kontrolę nad co najmniej jednym składnikiem majątku firmy, wraz z innymi kryteriami kwalifikacyjnymi. Niezależnie od tego, oferty są dostarczane przez sprzedawców stron trzecich, nie ponosimy odpowiedzialności. W przypadku poważnych problemów skontaktuj się z nami, abyśmy mogli sprawdzić ich kwalifikowalność do umieszczenia na naszych stronach.

Brak dostępnych ofert

Obecnie nie ma ofert dla tego minera. Proszę sprawdzić później.

Lbry Pokolenia górników

Ewolucja sprzętu do wydobywania kryptowalut na przestrzeni lat, z obecnym pokoleniem wyróżnionym dla odniesienia.

Pokolenie 1

0 Górnicy
Brak dostępnych kopaczy

Pokolenie 2

0 Górnicy
Brak dostępnych kopaczy

Pokolenie 3

0 Górnicy
Brak dostępnych kopaczy

Pokolenie 4

0 Górnicy
Brak dostępnych kopaczy

Pokolenie 5

0 Górnicy
Brak dostępnych kopaczy

Pokolenie 6

0 Górnicy
Brak dostępnych kopaczy
* Głębokie zanurzenie

Goldshell LB1 Lbry Miner W szczegółach

Goldshell LB1 Lbry Miner (87GH/s) — bliższe spojrzenie na sprzęt i jego wydajność.

Goldshell LB1, zwany Lbry Miner 87, to kompaktowy, specjalnie zaprojektowany ASIC, który łączy oszczędność z niezawodnością: dostarcza constantne 87 GH/s przy zużyciu tylko 80 W, co pozwala na przekształcenie surowego zużycia w zrównoważony przepływ; zamknięty w niewielkiej obudowie o wymiarach 155 x 97 x 86 mm i ważący około 1100 g, wpasowuje się nieinwazyjnie w domowe lub małe środowiska, emitując mierzone 55 dB, co sprzyja ciągłości zamiast chaosu. Wewnątrz, niestandardowy radiator i zoptymalizowany układ wentylacyjny tame zarządzają ciepłem podczas długotrwałych sesji, a oprogramowanie zaprojektowane do zdalnego zarządzania przez sieć pozwala operatorom monitorować temperatury, hashrate, połączenia z pulami i stosować aktualizacje bez zakłócania pracy jednostki - praktyczna kontrola, która redukuje przestoje i odrzucone udziały, utrzymując stabilne połączenie z zdecentralizowaną siecią LBRY. Klasyfikowany do pracy w temperaturze od 5 do 35 °C i 5-95% wilgotności, LB1 jest wyrozumiały na różnorodne środowiska, a jego wydajne przetwarzanie energii minimalizuje straty energii, umożliwiając jednocześnie dostosowanie na poziomie oprogramowania, aby dopasować dostępne warunki zasilania i opóźnienia. Dla pragmatycznego górnika: umieść jednostkę w miejscu z wyraźnymi ścieżkami zasysania i wydmuchu, użyj ochrony przed przepięciami lub zasilacza awaryjnego w miejscach, gdzie występują przerwy w dostawie prądu, dołącz do renomowanej puli, aby wygładzić zmienność, oraz śledź trudność sieci i nagrody za bloki wraz z zużyciem energii, aby stworzyć realistyczne oczekiwania zwrotów - ten górnik to maszyna cichej determinacji, przekształcająca skromne wkłady w spójną, weryfikowalną pracę z moralną klarownością przewidywalnej wydajności.

* Pełna karta specyfikacji

Specyfikacje techniczne

Goldshell LB1 Lbry Miner 87 — pełne specyfikacje sprzętowe i możliwości kopania.

"Dotknij dowolnej wartości, aby skopiować to"

Podstawowe informacje

Marka
Goldshell
Model
LB1 Lbry Miner
Data wydania
April 2021
Algorytm
Lbry

Wydajność

Hashrate
87 GH/s
Zużycie energii
80W
Poziom hałasu
55db
Napięcie
PCI-E 6pin 12V

Wymiary fizyczne

Rozmiar
155 x 97 x 86mm
Waga
1100gkg
Interfejs
USB-A
Wilgotność
5 - 95 %
Temperatura
5 - 35 °C
Chłodzenie
Air

Kryptowaluty do wydobycia

LBRY
LBC
LBRY
* Algorytm

Algorytm Informacyjny: Lbry

Lbry — czym jest ten algorytm i jak działa.

Lbry jest funkcją skrótu kryptograficznego. LBRY opiera się na nim w celu konsensusu proof-of-work. Ten algorytm przetwarza dane wejściowe dowolnej długości i generuje stałą wartość hash, zapewniając bezpieczeństwo i integralność w procesie mining.

Krypto Kopalnie

Połącz się z najwiarygodniejszymi pulami wydobywczymi i zmaksymalizuj swoją efektywność w wydobywaniu kryptowalut dzięki zoptymalizowanej dostępności i rentowności.

Brak dostępnych pul wydobywczych

Obecnie nie ma dostępnych pul wydobywczych dla tego algorytmu.

Opinie użytkowników

Zobacz, co użytkownicy mówią o tym minerze.

Brak recenzji

Bądź pierwszym, który oceni tego minera!

* Odpowiedzi Goldshell

Często Zadawane Pytania

Wszystko, co musisz wiedzieć o Goldshell LB1 Lbry Miner 87

Efektywność Goldshell LB1 Lbry Miner 87GH/s is 0.92 J/GH z hashrate'em równym 87GH/s i zużycie energii 80W.

The Goldshell LB1 Lbry Miner 87GH/s konsumuje $0.15 codzienny $4.61 miesięczny, i $56.06 rocznie w kosztach energii elektrycznej.

The Goldshell LB1 Lbry Miner 87GH/s używa 80W prądu.

The LB1 Lbry Miner jest wytwarzany przez Goldshell.

The Goldshell LB1 Lbry Miner ma hashrate równy 87GH/s używając Lbry algorytm.

The Goldshell LB1 Lbry Miner 87GH/s możesz wydobywać następujące kryptowaluty:

LBRY LBRY (LBC)

Zgodnie z August 24, 2026 z kosztami energii $0.08 The Goldshell LB1 Lbry Miner 87GH/s generuje $-0.13 codzienny $-4.04 miesięczny, i $-49.12 roczny

Na podstawie naszego obliczenia zysków z wydobycia ASIC w czasie rzeczywistym, wartość Goldshell LB1 Lbry Miner jest obecnie najbardziej opłacalnym wydobywaniem LBRY przy Twojej stawce za energię elektryczną $0.080/kWh. To może się zmienić w miarę, jak ceny monet i trudność sieci się zmieniają, więc sprawdź powyższą tabelę Mineable Coins, aby zobaczyć najnowszy ranking.

Obliczanie zysków z kopania ASIC dla Goldshell LB1 Lbry Miner używa na żywo cen kryptowalut, aktualnego poziomu trudności sieci oraz nagród za bloki dla każdej obsługiwanej monety, w połączeniu z twoją własną ceną energii elektrycznej. Wartości aktualizują się automatycznie w miarę zmiany warunków sieci, więc pokazana rentowność odzwierciedla bieżące warunki, a nie statyczny szacunek.

Ten górnik nie jest obecnie wymieniony przez żadnego z naszych zweryfikowanych dostawców. Możesz nadal korzystać z danych dotyczących rentowności na tej stronie, aby zaplanować z wyprzedzeniem, kiedy pojawią się nowe oferty.
BTC $77,566.09 ↗0.37%
ALPH $0.033190 ↘6.7%
KAS $0.028430 ↘1.79%
ETC $7.75 ↘1.33%
LTC $53.12 ↗1.64%
DOGE $0.091140 ↘1.57%
RXD $0.000033 ↘3.55%
BCH $269.64 ↘1.11%
CKB $0.000986 ↘0.03%
HNS $0.002521 ↗1.07%
KDA $0.004814 ↘1.11%
SC $0.000661 ↘2.82%
ALEO $0.038140 ↗1.02%
FB $0.338800 ↗1.19%
XMR $422.98 ↘0.28%
SCP $0.025550 ↘0.86%
BELLS $0.113600 ↘2.01%
XTM $0.000347 ↘4.43%
ZEC $829.96 ↘1.54%
BTC $77,566.09 ↗0.37%
ALPH $0.033190 ↘6.7%
KAS $0.028430 ↘1.79%
ETC $7.75 ↘1.33%
LTC $53.12 ↗1.64%
DOGE $0.091140 ↘1.57%
RXD $0.000033 ↘3.55%
BCH $269.64 ↘1.11%
CKB $0.000986 ↘0.03%
HNS $0.002521 ↗1.07%
KDA $0.004814 ↘1.11%
SC $0.000661 ↘2.82%
ALEO $0.038140 ↗1.02%
FB $0.338800 ↗1.19%
XMR $422.98 ↘0.28%
SCP $0.025550 ↘0.86%
BELLS $0.113600 ↘2.01%
XTM $0.000347 ↘4.43%
ZEC $829.96 ↘1.54%
BTC $77,566.09 ↗0.37%
ALPH $0.033190 ↘6.7%
KAS $0.028430 ↘1.79%
ETC $7.75 ↘1.33%
LTC $53.12 ↗1.64%
DOGE $0.091140 ↘1.57%
RXD $0.000033 ↘3.55%
BCH $269.64 ↘1.11%
CKB $0.000986 ↘0.03%
HNS $0.002521 ↗1.07%
KDA $0.004814 ↘1.11%
SC $0.000661 ↘2.82%
ALEO $0.038140 ↗1.02%
FB $0.338800 ↗1.19%
XMR $422.98 ↘0.28%
SCP $0.025550 ↘0.86%
BELLS $0.113600 ↘2.01%
XTM $0.000347 ↘4.43%
ZEC $829.96 ↘1.54%