MinerCompare Logo
MinerCompare 2.5 już dostępny · Wykresy ceny, hashrate i trudności, pule wydobywcze i sprzedawcy w jednej karcie, szybsze ładowanie — zaktualizuj aplikację.
* Porównaj koparki ASIC *

Porównaj HammerMiner DC04 vs NerdMiner NerdQX

Szczegółowe porównanie między HammerMiner DC04 i NerdMiner NerdQX.…
Czytaj więcej

Wybierz koparki do porównania

Dodaj do pięciu koparek, porównaj ich specyfikacje i wyniki przy swojej cenie prądu i udostępnij porównanie linkiem.

2 Wybrani górnicy (2/5)
  • HammerMiner DC04
  • NerdMiner NerdQX

Wyniki porównania minerów

Wyniki porównania minerów
Wybrani górnicy (2/5)
6 wins
HammerMiner
DC04
230MH/s
1 wins
NerdMiner
NerdQX
8TH/s
* Porównanie szans na blok
Szansa na dzień Najlepsza wartość w tym wierszu: 1 in 21.3K 1 in 922K
Szansa na rok Najlepsza wartość w tym wierszu: 1 in 59 1 in 2.52K
Koszt roczny Najlepsza wartość w tym wierszu: $42.05 $119.14
Wartość bloku $341 (LTC) $245,379 (BTC)
* Specyfikacja techniczna
Data premiery January 2026 Najlepsza wartość w tym wierszu: July 2026
Hashrate Różne algorytmy – brak możliwości porównania 230MH/s 8TH/s
Pobór mocy Najlepsza wartość w tym wierszu: 60W 170W
Efektywność Różne algorytmy – brak możliwości porównania 0.26 J/MH 21.25 J/TH
Algorytm Scrypt SHA-256
Poziom hałasu Najlepsza wartość w tym wierszu: 30db 45db
Rozmiar (Wymiary) 180 x 120 x 60mm —
Waga 1200g —
Chłodzenie Air Air
Temperatura robocza Najlepsza wartość w tym wierszu: 5 - 45 °C 5 - 40 °C
Wilgotność robocza Najlepsza wartość w tym wierszu: 5 - 95 % 10 - 65 %
Twoja stawka za energię elektryczną 0.08 USD/kWh

Analiza szans na blok

Jak dwie koparki solo wypadają pod względem szansy na znalezienie bloku i prądu, który kosztuje każdy bilet.

Obie maszyny to koparki loteryjne solo, więc to porównanie dotyczy szans, a nie przychodu. Każda z nich haszuje przeciw aktualnej trudności sieci swojego coina, a ta z większym hashrate ma proporcjonalnie większą szansę na rozwiązanie bloku. Roczny koszt prądu to cena pozostania w losowaniu, a wartość bloku to wypłata za jedno trafienie.

Porównaj wszystkie koparki loteryjne i szanse kopania solo

* Odpowiedzi 11

Najczęściej zadawane pytania

Wszystko, co musisz wiedzieć

Koparka z większym hashrate ma więcej biletów w każdym bloku, więc jej szanse są wprost proporcjonalnie większe. Aktualna dzienna szansa na blok: HammerMiner DC04 1 in 21.3K, NerdMiner NerdQX 1 in 922K.

Prąd to cena biletu. Roczny koszt prądu przy Twojej stawce: HammerMiner DC04 $42.05, NerdMiner NerdQX $119.14.

Blok wykopany solo wypłaca pełną nagrodę za blok oraz opłaty transakcyjne na Twój własny adres. Aktualna wartość bloku: HammerMiner DC04 $341 (LTC), NerdMiner NerdQX $245,379 (BTC).

Nie. Każdy hash to niezależne losowanie, więc wyższy hashrate zwiększa jedynie szansę na dzień, miesiąc i rok. Żadna z koparek nie zarabia nic, dopóki nie znajdzie bloku, dlatego obie porównujemy pod względem szans, a nie dziennego zysku.

Koparka HammerMiner DC04 ma hashrate 230MH/s.

Koparka NerdMiner NerdQX ma hashrate 8TH/s.

Koparka HammerMiner DC04 używa Scrypt, idealne do kopania Litecoin (LTC), Dogecoin (DOGE), podczas gdy NerdMiner NerdQX używa SHA-256, Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH).

Koparka HammerMiner DC04 zużywa 60W, podczas gdy NerdMiner NerdQX zużywa 170W.

Porównanie efektywności nie jest możliwe, ponieważ HammerMiner DC04 używa Scrypt Kryptowaluty NerdMiner NerdQX używa SHA-256, sprawia, że metryki hashrate na waty są nieporównywalne.

Koparka HammerMiner DC04 działa na 30db, podczas gdy NerdMiner NerdQX działa na 45db. Niższe poziomy hałasu są preferowane w środowiskach mieszkalnych lub wrażliwych na hałas.

Koparka HammerMiner DC04 używa Air chłodzenie, i NerdMiner NerdQX używa Air chłodzenie. Oba wymagają solidnych systemów chłodzenia, takich jak obiegi chłodzenia cieczy lub wentylacja o dużej wydajności, aby utrzymać optymalną wydajność i zapobiec przegrzewaniu.

Porównanie sprzętu

Szczegółowe zestawienie kluczowych specyfikacji sprzętowych w celu oceny wydajności, efektywności i ogólnej wartości dwóch wybranych górników ASIC.

Harmonogram wydania pokazuje HammerMiner DC04 uruchomione w January 2026 podczas gdy NerdMiner NerdQX wchodzi na rynek w July 2026. Nowsze koparki zazwyczaj wykorzystują ulepszoną architekturę układów scalonych oraz procesy produkcyjne, co prowadzi do lepszej wydajności i charakterystyki osiągów. Wydajność akustyczna różni się wraz z HammerMiner DC04 operujący na 30db versus 45db dla NerdMiner NerdQX. Poziomy hałasu znacząco wpływają na opcje umiejscowienia, przy czym cichsze jednostki nadają się do mieszkań lub biur, podczas gdy głośniejsze koparki wymagają dedykowanych obiektów z odpowiednią izolacją akustyczną. Specyfikacje wilgotności wskazują, że HammerMiner DC04 działa w obrębie 5 - 95 % warunki w porównaniu do 10 - 65 % dla NerdMiner NerdQX. Lepsza tolerancja wilgotności umożliwia wdrożenie w bardziej zróżnicowanych lokalizacjach geograficznych i zmniejsza potrzebę stosowania kosztownych systemów kontroli klimatu w obiektach górniczych.

Dlaczego warto wybrać naszą platformę porównawczą koparek ASIC

Uzyskaj najbardziej dokładne, przejrzyste i oparte na danych informacje, aby wybrać najlepszy sprzęt do kopania dla swoich celów.

Dane rynkowe w czasie rzeczywistym

Nasz system pobiera na żywo ceny i wskaźniki rentowności, aby utrzymać porównania dokładne i odpowiednie.

Przejrzyste metryki wydajności

Porównaj hashrate, wydajność i ROI obok siebie bez ukrytych danych lub stronniczych rankingów.

Czysty i intuicyjny interfejs

Nasza tablica porównawcza została zaprojektowana z myślą o klarowności — szybko znajdź to, co najważniejsze, bez bałaganu.

Analiza oparta na ekspertach

Każde porównanie jest weryfikowane przez doświadczonych profesjonalistów w dziedzinie mining, aby pomóc Ci dokonać najbardziej opłacalnego wyboru.

Zbudowane dla Górników, przez Górników

Naszą misją jest uproszczenie badań nad minerałami ASIC przy użyciu rzeczywistych danych, przejrzystych porównań i profesjonalnych spostrzeżeń — pomagając Ci oszczędzać czas, redukować ryzyko i maksymalizować rentowność.

Kluczowe spostrzeżenia

Szybkie podsumowanie porównujące wydajność i funkcje wybranych koparek ASIC.

1

Koparka HammerMiner DC04 zużywa 64.7% mniej mocy, co czyni go bardziej energooszczędnym.

2

Ci górnicy używają różnych algorytmów (Scrypt vs SHA-256), więc wydobywają różne kryptowaluty.

3

Obaj górnicy używają Air systemy chłodzenia.

4

Koparka HammerMiner DC04 jest cichszy, z poziomem hałasu 30db.

* Aplikacja mobilna MinerCompare *

Opłacalność miningowa w twojej kieszeni

Każdy ASIC miner, GPU i coin z witryny, z aktualnym zyskiem, ROI i własną stawką za energię - za darmo, bez potrzeby zakupu konta, na iOS i Android.

500+ koparek ASIC
75+ GPU
Na żywo trudność i ceny
Śledzenie portfolio
Aplikacja mobilna MinerCompare
BTC $77,501.73 ↘0.81%
ALPH $0.035130 ↘6.48%
KAS $0.032320 ↘0.38%
ETC $6.99 ↘0.57%
LTC $54.56 ↘0.53%
DOGE $0.074920 ↗0.1%
RXD $0.000027 ↗1.1%
BCH $275.32 ↘1.1%
CKB $0.001187 ↘1.06%
HNS $0.002795 ↘4.86%
KDA $0.008842 ↘2.12%
SC $0.000733 ↗0.43%
ALEO $0.038140 ↗1.02%
FB $0.341700 ↘0.38%
XMR $599.30 ↗0.63%
BELLS $0.097530 ↘0.43%
XTM $0.001256 ↗3.81%
ZEC $1,231.15 ↘0.72%