PorównajCanaan Avalon A16 vsBitmain Antminer S21e Hyd

Szczegółowe porównanie międzyCanaan Avalon A16 przestrzeńBitmain Antminer S21e Hyd. Porównaj hashrate, zużycie energii, rentowność i specyfikacje techniczne.

Szybkie porównanie: Canaan Avalon A16 vs Bitmain Antminer S21e Hyd. Codzienne zyski: $3.56 vs $2.03.

Wyniki porównania minerów

Analiza zysku

Szczegółowe porównanie codziennej, miesięcznej i rocznej rentowności między dwoma wybranymi minerami ASIC, z naciskiem na to, który oferuje lepszy zwrot z inwestycji.

TheCanaan Avalon A16 generuje wyższy dzienny zysk o$3.56 w porównaniu do$2.03 z Bitmain Antminer S21e Hyd. Ta wyższa rentowność pochodzi z optymalnego stosunku mocy do hashrate oraz obecnych kosztów energii elektrycznej.$0.080 per kWh. TheBitmain Antminer S21e Hyd konsumuje5270W versus3900W dlaCanaan Avalon A16, $2.63 wyższe codzienne wydatki na energię elektryczną. Ta różnica w mocy staje się szczególnie istotna w przypadku dużych operacji wydobywczych, gdzie każdy wat ma znaczenie dla ogólnej efektywności obiektu i wymagań chłodzenia.

Najczęściej zadawane pytania

Wszystko, co musisz wiedzieć

Który miner jest bardziej opłacalny:Canaan Avalon A16 czas na ASIC mineraBitmain Antminer S21e Hyd?

Na podstawie obecnych warunków rynkowych i kosztów energii$0.080 za kWh, toCanaan Avalon A16 generuje$3.56 dzienny zysk versus$2.03 dlaBitmain Antminer S21e Hyd. Opłacalność zmienia się w zależności od warunków rynkowych i stawek za energię elektryczną.

Jaki jest hashrate Canaan Avalon A16?

TheCanaan Avalon A16 ma hashrate równy282TH/s.

Jaki jest hashrate Bitmain Antminer S21e Hyd?

TheBitmain Antminer S21e Hyd ma hashrate równy310TH/s.

Jakie kryptowaluty najlepiej kopaćCanaan Avalon A16 czas na ASIC mineraBitmain Antminer S21e Hyd?

Obaj górnicy wykorzystują ASIC.SHA-256 algorytm, odpowiedni do wydobywania kryptowalut takich jakBitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH).

Jakie jest zużycie energii przy pełnym obciążeniuCanaan Avalon A16 czas na ASIC mineraBitmain Antminer S21e Hyd?

TheCanaan Avalon A16 konsumuje3900W, podczas gdyBitmain Antminer S21e Hyd konsumuje5270W.

Jak wydajny jestCanaan Avalon A16 czas na ASIC mineraBitmain Antminer S21e Hyd w zakresie hashrate na wat?

TheCanaan Avalon A16 osiąga72.31 GH/W, podczas gdyBitmain Antminer S21e Hyd osiąga58.82 GH/W. Wyższa moc haszowania na wat wskazuje na lepszą efektywność energetyczną.

Jak koszt energii elektrycznej wpływa na rentownośćCanaan Avalon A16 czas na ASIC mineraBitmain Antminer S21e Hyd?

Koszty energii elektrycznej znacząco wpływają na rentowność.$0.080 za kWh, toCanaan Avalon A16 ponosi codzienne koszty energii elektrycznej w wysokości$7.49, podczas gdyBitmain Antminer S21e Hyd incurs$10.12. Wyższe stawki za energię elektryczną obniżają zyski, co sprawia, że energooszczędne koparki są bardziej opłacalne.

Jakie są szacunkowe dzienne i miesięczne dochody z wydobycia za pomocą Canaan Avalon A16 czas na ASIC mineraBitmain Antminer S21e Hyd?

TheCanaan Avalon A16 generuje$11.05 codziennie$331.50 miesięczny.Bitmain Antminer S21e Hyd generuje$12.14 codziennie$364.20 miesięcznie, w oparciu o obecne warunki rynkowe.

Jakie są poziomy hałasu operacyjnegoCanaan Avalon A16 czas na ASIC mineraBitmain Antminer S21e Hyd?

TheCanaan Avalon A16 działa na75db, podczas gdyBitmain Antminer S21e Hyd działa na50db. Niższe poziomy hałasu są preferowane w środowiskach mieszkalnych lub wrażliwych na hałas.

Jakie rozwiązania chłodzące są zalecane dlaCanaan Avalon A16 czas na ASIC mineraBitmain Antminer S21e Hyd?

TheCanaan Avalon A16 używaAir chłodzenie, i Bitmain Antminer S21e Hyd używaHydro chłodzenie. Oba wymagają solidnych systemów chłodzenia, takich jak obiegi chłodzenia cieczy lub wentylacja o dużej wydajności, aby utrzymać optymalną wydajność i zapobiec przegrzewaniu.

Porównanie sprzętu

Szczegółowe zestawienie kluczowych specyfikacji sprzętowych w celu oceny wydajności, efektywności i ogólnej wartości dwóch wybranych górników ASIC.

Harmonogram wydania pokazujeCanaan Avalon A16 uruchomione wMarch 2026 podczas gdyBitmain Antminer S21e Hyd wchodzi na rynek wJune 2025. Nowsze koparki zazwyczaj wykorzystują ulepszoną architekturę układów scalonych oraz procesy produkcyjne, co prowadzi do lepszej wydajności i charakterystyki osiągów. Porównanie wymiarów fizycznych ujawnia Canaan Avalon A16 miary366 x 213 x 300mm podczas gdyBitmain Antminer S21e Hyd ma wymiary410 x 170 x 209mm. Wymagania dotyczące wielkości bezpośrednio wpływają na gęstość szaf, koszty wysyłki i przestrzeń potrzebną w obiektach do operacji wydobywczych. Specyfikacje wagi pokazują Canaan Avalon A16 at14900g w porównaniu do12.8kg dlaBitmain Antminer S21e Hyd. Cięższe jednostki często wskazują na bardziej solidną konstrukcję i komponenty odprowadzające ciepło, ale mogą wymagać mocniejszych rozwiązań montażowych i zwiększać koszty wysyłki. Wydajność akustyczna różni się wraz zCanaan Avalon A16 operujący na75db versus50db dlaBitmain Antminer S21e Hyd. Poziomy hałasu znacząco wpływają na opcje umiejscowienia, przy czym cichsze jednostki nadają się do mieszkań lub biur, podczas gdy głośniejsze koparki wymagają dedykowanych obiektów z odpowiednią izolacją akustyczną. Specyfikacje wilgotności wskazują, żeCanaan Avalon A16 działa w obrębie10-90% warunki w porównaniu do5 - 95 % dlaBitmain Antminer S21e Hyd. Lepsza tolerancja wilgotności umożliwia wdrożenie w bardziej zróżnicowanych lokalizacjach geograficznych i zmniejsza potrzebę stosowania kosztownych systemów kontroli klimatu w obiektach górniczych.

Dlaczego warto wybrać naszą platformę porównawczą koparek ASIC

Uzyskaj najbardziej dokładne, przejrzyste i oparte na danych informacje, aby wybrać najlepszy sprzęt do kopania dla swoich celów.

Dane rynkowe w czasie rzeczywistym

Nasz system pobiera na żywo ceny i wskaźniki rentowności, aby utrzymać porównania dokładne i odpowiednie.

Przejrzyste metryki wydajności

Porównaj hashrate, wydajność i ROI obok siebie bez ukrytych danych lub stronniczych rankingów.

Czysty i intuicyjny interfejs

Nasza tablica porównawcza została zaprojektowana z myślą o klarowności — szybko znajdź to, co najważniejsze, bez bałaganu.

Analiza oparta na ekspertach

Każde porównanie jest weryfikowane przez doświadczonych profesjonalistów w dziedzinie mining, aby pomóc Ci dokonać najbardziej opłacalnego wyboru.

Zbudowane dla Górników, przez Górników

Naszą misją jest uproszczenie badań nad minerałami ASIC przy użyciu rzeczywistych danych, przejrzystych porównań i profesjonalnych spostrzeżeń — pomagając Ci oszczędzać czas, redukować ryzyko i maksymalizować rentowność.

Porównaj koparki ASIC

Dowiedz się, dlaczego nasza platforma jest najbardziej niezawodnym i przejrzystym sposobem porównywania minerów ASIC dla maksymalnej rentowności.

Wybierając naszą platformę do porównania koparek ASIC, zyskujesz wyraźną przewagę w poruszaniu się po skomplikowanym i szybko zmieniającym się świecie kopania kryptowalut. Dostarczamy najdokładniejsze, oparte na danych analizy, pozyskiwane bezpośrednio od producentów oraz z rzeczywistych warunków rynkowych, zapewniając, że zawsze masz dostęp do aktualnych wskaźników rentowności, efektywności i kosztów. Nasze narzędzia porównawcze umożliwiają łatwą ocenę hashrate, poboru energii, ROI i okresów równowagi, pomagając zidentyfikować, która koparka najlepiej pasuje do Twojego budżetu i długoterminowych celów. Niezależnie od tego, czy jesteś nowym nabywcą, czy doświadczonym inwestorem zarządzającym dużą operacją, nasza przejrzysta i łatwa w obsłudze platforma pomaga Ci podejmować mądrzejsze, szybsze i bardziej opłacalne decyzje.

Kluczowe spostrzeżenia

Szybkie podsumowanie porównujące wydajność i funkcje wybranych koparek ASIC.

1

TheCanaan Avalon A16 generuje$1.53 więcej dziennego zysku niż Bitmain Antminer S21e Hyd.

2

TheBitmain Antminer S21e Hyd generuje$1.09 więcej dziennego dochodu niżCanaan Avalon A16.

3

TheCanaan Avalon A16 konsumuje26.0% mniej mocy, co czyni go bardziej energooszczędnym.

4

Obaj górnicy wykorzystują ASIC.SHA-256 algorytm, celujące w te same kryptowaluty.

5

Górnicy używają różnych systemów chłodzenia:Air vs Hydro.

6

TheBitmain Antminer S21e Hyd jest cichszy, z poziomem hałasu50db.

7

TheBitmain Antminer S21e Hyd is14.1% lżejszy niż inny górnik.

BTC $80,952.10 ↘0.3%
ALPH $0.051620 ↗0.29%
KAS $0.038880 ↗1.04%
ETC $9.67 ↘0.94%
LTC $58.46 ↘0.67%
DOGE $0.109800 ↗0.16%
RXD $0.000102 ↘2.05%
BCH $449.48 ↘0.84%
CKB $0.001692 ↘0.8%
HNS $0.005407 ↘0.37%
KDA $0.010030 ↗1.07%
SC $0.001031 ↗2.79%
ALEO $0.049070 ↗0.52%
FB $0.471100 ↗2.49%
XMR $406.63 ↘0.41%
SCP $0.024900 ↗7.24%
BELLS $0.118500 ↗0.73%
XTM $0.000789 ↘7.56%
ZEC $551.43 ↘4.61%
INI $0.125900 ↗0.35%
BTC $80,952.10 ↘0.3%
ALPH $0.051620 ↗0.29%
KAS $0.038880 ↗1.04%
ETC $9.67 ↘0.94%
LTC $58.46 ↘0.67%
DOGE $0.109800 ↗0.16%
RXD $0.000102 ↘2.05%
BCH $449.48 ↘0.84%
CKB $0.001692 ↘0.8%
HNS $0.005407 ↘0.37%
KDA $0.010030 ↗1.07%
SC $0.001031 ↗2.79%
ALEO $0.049070 ↗0.52%
FB $0.471100 ↗2.49%
XMR $406.63 ↘0.41%
SCP $0.024900 ↗7.24%
BELLS $0.118500 ↗0.73%
XTM $0.000789 ↘7.56%
ZEC $551.43 ↘4.61%
INI $0.125900 ↗0.35%
BTC $80,952.10 ↘0.3%
ALPH $0.051620 ↗0.29%
KAS $0.038880 ↗1.04%
ETC $9.67 ↘0.94%
LTC $58.46 ↘0.67%
DOGE $0.109800 ↗0.16%
RXD $0.000102 ↘2.05%
BCH $449.48 ↘0.84%
CKB $0.001692 ↘0.8%
HNS $0.005407 ↘0.37%
KDA $0.010030 ↗1.07%
SC $0.001031 ↗2.79%
ALEO $0.049070 ↗0.52%
FB $0.471100 ↗2.49%
XMR $406.63 ↘0.41%
SCP $0.024900 ↗7.24%
BELLS $0.118500 ↗0.73%
XTM $0.000789 ↘7.56%
ZEC $551.43 ↘4.61%
INI $0.125900 ↗0.35%