PorównajBitmain Antminer L9 Hyd 2U vsCanaan Avalon Q

Szczegółowe porównanie międzyBitmain Antminer L9 Hyd 2U przestrzeńCanaan Avalon Q. Porównaj hashrate, zużycie energii, rentowność i specyfikacje techniczne.

Szybkie porównanie: Bitmain Antminer L9 Hyd 2U vs Canaan Avalon Q. Codzienne zyski: $3.82 vs $0.25.

Wyniki porównania minerów

Analiza zysku

Szczegółowe porównanie codziennej, miesięcznej i rocznej rentowności między dwoma wybranymi minerami ASIC, z naciskiem na to, który oferuje lepszy zwrot z inwestycji.

TheBitmain Antminer L9 Hyd 2U generuje wyższy dzienny zysk o$3.82 w porównaniu do$0.25 z Canaan Avalon Q. Ta wyższa rentowność pochodzi z optymalnego stosunku mocy do hashrate oraz obecnych kosztów energii elektrycznej.$0.080 per kWh. analiza zużycia energii ujawniaBitmain Antminer L9 Hyd 2U wymaga5670W w porównaniu do1674W dlaCanaan Avalon Q. To jest3,996W różnica tłumaczy się na około$7.67 dodatkowe codzienne koszty energii elektrycznej, które znacząco wpływają na długoterminową rentowność, szczególnie w okresach niższych nagród za wydobycie.

Najczęściej zadawane pytania

Wszystko, co musisz wiedzieć

Który miner jest bardziej opłacalny:Bitmain Antminer L9 Hyd 2U czas na ASIC mineraCanaan Avalon Q?

Na podstawie obecnych warunków rynkowych i kosztów energii$0.080 za kWh, toBitmain Antminer L9 Hyd 2U generuje$3.82 dzienny zysk versus$0.25 dlaCanaan Avalon Q. Opłacalność zmienia się w zależności od warunków rynkowych i stawek za energię elektryczną.

Jaki jest hashrate Bitmain Antminer L9 Hyd 2U?

TheBitmain Antminer L9 Hyd 2U ma hashrate równy27GH/s.

Jaki jest hashrate Canaan Avalon Q?

TheCanaan Avalon Q ma hashrate równy90TH/s.

Jakie kryptowaluty najlepiej kopaćBitmain Antminer L9 Hyd 2U czas na ASIC mineraCanaan Avalon Q?

TheBitmain Antminer L9 Hyd 2U używaScrypt, idealne do kopaniaLitecoin (LTC), Dogecoin (DOGE), podczas gdyCanaan Avalon Q używaSHA-256, Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH).

Jakie jest zużycie energii przy pełnym obciążeniuBitmain Antminer L9 Hyd 2U czas na ASIC mineraCanaan Avalon Q?

TheBitmain Antminer L9 Hyd 2U konsumuje5670W, podczas gdyCanaan Avalon Q konsumuje1674W.

Jak wydajny jestBitmain Antminer L9 Hyd 2U czas na ASIC mineraCanaan Avalon Q w zakresie hashrate na wat?

Porównanie efektywności nie jest możliwe, ponieważ Bitmain Antminer L9 Hyd 2U używaScrypt KryptowalutyCanaan Avalon Q używaSHA-256, sprawia, że metryki hashrate na waty są nieporównywalne.

Jak koszt energii elektrycznej wpływa na rentownośćBitmain Antminer L9 Hyd 2U czas na ASIC mineraCanaan Avalon Q?

Koszty energii elektrycznej znacząco wpływają na rentowność.$0.080 za kWh, toBitmain Antminer L9 Hyd 2U ponosi codzienne koszty energii elektrycznej w wysokości$10.89, podczas gdyCanaan Avalon Q incurs$3.21. Wyższe stawki za energię elektryczną obniżają zyski, co sprawia, że energooszczędne koparki są bardziej opłacalne.

Jakie są szacunkowe dzienne i miesięczne dochody z wydobycia za pomocą Bitmain Antminer L9 Hyd 2U czas na ASIC mineraCanaan Avalon Q?

TheBitmain Antminer L9 Hyd 2U generuje$14.71 codziennie$441.30 miesięczny.Canaan Avalon Q generuje$3.47 codziennie$104.10 miesięcznie, w oparciu o obecne warunki rynkowe.

Jakie są poziomy hałasu operacyjnegoBitmain Antminer L9 Hyd 2U czas na ASIC mineraCanaan Avalon Q?

TheBitmain Antminer L9 Hyd 2U działa na50db, podczas gdyCanaan Avalon Q działa na45db. Niższe poziomy hałasu są preferowane w środowiskach mieszkalnych lub wrażliwych na hałas.

Jakie rozwiązania chłodzące są zalecane dlaBitmain Antminer L9 Hyd 2U czas na ASIC mineraCanaan Avalon Q?

TheBitmain Antminer L9 Hyd 2U używaHydro chłodzenie, i Canaan Avalon Q używaAir chłodzenie. Oba wymagają solidnych systemów chłodzenia, takich jak obiegi chłodzenia cieczy lub wentylacja o dużej wydajności, aby utrzymać optymalną wydajność i zapobiec przegrzewaniu.

Porównanie sprzętu

Szczegółowe zestawienie kluczowych specyfikacji sprzętowych w celu oceny wydajności, efektywności i ogólnej wartości dwóch wybranych górników ASIC.

Harmonogram wydania pokazujeBitmain Antminer L9 Hyd 2U uruchomione wNovember 2025 podczas gdyCanaan Avalon Q wchodzi na rynek wApril 2025. Nowsze koparki zazwyczaj wykorzystują ulepszoną architekturę układów scalonych oraz procesy produkcyjne, co prowadzi do lepszej wydajności i charakterystyki osiągów. Porównanie wymiarów fizycznych ujawnia Bitmain Antminer L9 Hyd 2U miary445 x 88 x 670mm podczas gdyCanaan Avalon Q ma wymiary455 x 130 x 440mm. Wymagania dotyczące wielkości bezpośrednio wpływają na gęstość szaf, koszty wysyłki i przestrzeń potrzebną w obiektach do operacji wydobywczych. Specyfikacje wagi pokazują Bitmain Antminer L9 Hyd 2U at20000g w porównaniu do10500g dlaCanaan Avalon Q. Cięższe jednostki często wskazują na bardziej solidną konstrukcję i komponenty odprowadzające ciepło, ale mogą wymagać mocniejszych rozwiązań montażowych i zwiększać koszty wysyłki. Wydajność akustyczna różni się wraz zBitmain Antminer L9 Hyd 2U operujący na50db versus45db dlaCanaan Avalon Q. Poziomy hałasu znacząco wpływają na opcje umiejscowienia, przy czym cichsze jednostki nadają się do mieszkań lub biur, podczas gdy głośniejsze koparki wymagają dedykowanych obiektów z odpowiednią izolacją akustyczną. Specyfikacje wilgotności wskazują, żeBitmain Antminer L9 Hyd 2U działa w obrębie5-95% warunki w porównaniu do5 - 95 % dlaCanaan Avalon Q. Lepsza tolerancja wilgotności umożliwia wdrożenie w bardziej zróżnicowanych lokalizacjach geograficznych i zmniejsza potrzebę stosowania kosztownych systemów kontroli klimatu w obiektach górniczych.

Dlaczego warto wybrać naszą platformę porównawczą koparek ASIC

Uzyskaj najbardziej dokładne, przejrzyste i oparte na danych informacje, aby wybrać najlepszy sprzęt do kopania dla swoich celów.

Dane rynkowe w czasie rzeczywistym

Nasz system pobiera na żywo ceny i wskaźniki rentowności, aby utrzymać porównania dokładne i odpowiednie.

Przejrzyste metryki wydajności

Porównaj hashrate, wydajność i ROI obok siebie bez ukrytych danych lub stronniczych rankingów.

Czysty i intuicyjny interfejs

Nasza tablica porównawcza została zaprojektowana z myślą o klarowności — szybko znajdź to, co najważniejsze, bez bałaganu.

Analiza oparta na ekspertach

Każde porównanie jest weryfikowane przez doświadczonych profesjonalistów w dziedzinie mining, aby pomóc Ci dokonać najbardziej opłacalnego wyboru.

Zbudowane dla Górników, przez Górników

Naszą misją jest uproszczenie badań nad minerałami ASIC przy użyciu rzeczywistych danych, przejrzystych porównań i profesjonalnych spostrzeżeń — pomagając Ci oszczędzać czas, redukować ryzyko i maksymalizować rentowność.

Porównaj koparki ASIC

Dowiedz się, dlaczego nasza platforma jest najbardziej niezawodnym i przejrzystym sposobem porównywania minerów ASIC dla maksymalnej rentowności.

Wybierając naszą platformę do porównania koparek ASIC, zyskujesz wyraźną przewagę w poruszaniu się po skomplikowanym i szybko zmieniającym się świecie kopania kryptowalut. Dostarczamy najdokładniejsze, oparte na danych analizy, pozyskiwane bezpośrednio od producentów oraz z rzeczywistych warunków rynkowych, zapewniając, że zawsze masz dostęp do aktualnych wskaźników rentowności, efektywności i kosztów. Nasze narzędzia porównawcze umożliwiają łatwą ocenę hashrate, poboru energii, ROI i okresów równowagi, pomagając zidentyfikować, która koparka najlepiej pasuje do Twojego budżetu i długoterminowych celów. Niezależnie od tego, czy jesteś nowym nabywcą, czy doświadczonym inwestorem zarządzającym dużą operacją, nasza przejrzysta i łatwa w obsłudze platforma pomaga Ci podejmować mądrzejsze, szybsze i bardziej opłacalne decyzje.

Kluczowe spostrzeżenia

Szybkie podsumowanie porównujące wydajność i funkcje wybranych koparek ASIC.

1

TheBitmain Antminer L9 Hyd 2U generuje$3.57 więcej dziennego zysku niż Canaan Avalon Q.

2

TheBitmain Antminer L9 Hyd 2U generuje$11.24 więcej dziennego dochodu niżCanaan Avalon Q.

3

TheCanaan Avalon Q konsumuje70.5% mniej mocy, co czyni go bardziej energooszczędnym.

4

Ci górnicy używają różnych algorytmów (Scrypt vs SHA-256), więc wydobywają różne kryptowaluty.

5

Górnicy używają różnych systemów chłodzenia:Hydro vs Air.

6

TheCanaan Avalon Q jest cichszy, z poziomem hałasu45db.

7

TheCanaan Avalon Q is47.5% lżejszy niż inny górnik.

BTC $80,480.35 ↘0.92%
ALPH $0.052620 ↗1.38%
KAS $0.037840 ↘3.04%
ETC $9.34 ↘2.34%
LTC $57.20 ↘0.98%
DOGE $0.108800 ↘0.53%
RXD $0.000099 ↘0.84%
BCH $439.39 ↘0.64%
CKB $0.001654 ↘1.69%
HNS $0.005524 ↗2.44%
KDA $0.009933 ↗0.65%
SC $0.001000 ↘1.34%
ALEO $0.049010 ↘0.26%
FB $0.487700 ↗4.05%
XMR $398.18 ↘1.85%
SCP $0.024630 ↗0.21%
BELLS $0.122900 ↗0.04%
XTM $0.000805 ↗0.99%
ZEC $552.42 ↗0.16%
INI $0.126100 ↗0.95%
BTC $80,480.35 ↘0.92%
ALPH $0.052620 ↗1.38%
KAS $0.037840 ↘3.04%
ETC $9.34 ↘2.34%
LTC $57.20 ↘0.98%
DOGE $0.108800 ↘0.53%
RXD $0.000099 ↘0.84%
BCH $439.39 ↘0.64%
CKB $0.001654 ↘1.69%
HNS $0.005524 ↗2.44%
KDA $0.009933 ↗0.65%
SC $0.001000 ↘1.34%
ALEO $0.049010 ↘0.26%
FB $0.487700 ↗4.05%
XMR $398.18 ↘1.85%
SCP $0.024630 ↗0.21%
BELLS $0.122900 ↗0.04%
XTM $0.000805 ↗0.99%
ZEC $552.42 ↗0.16%
INI $0.126100 ↗0.95%
BTC $80,480.35 ↘0.92%
ALPH $0.052620 ↗1.38%
KAS $0.037840 ↘3.04%
ETC $9.34 ↘2.34%
LTC $57.20 ↘0.98%
DOGE $0.108800 ↘0.53%
RXD $0.000099 ↘0.84%
BCH $439.39 ↘0.64%
CKB $0.001654 ↘1.69%
HNS $0.005524 ↗2.44%
KDA $0.009933 ↗0.65%
SC $0.001000 ↘1.34%
ALEO $0.049010 ↘0.26%
FB $0.487700 ↗4.05%
XMR $398.18 ↘1.85%
SCP $0.024630 ↗0.21%
BELLS $0.122900 ↗0.04%
XTM $0.000805 ↗0.99%
ZEC $552.42 ↗0.16%
INI $0.126100 ↗0.95%