MinerCompare Logo
Vyšel MinerCompare 2.3 · Pokročilé rozhraní pro solo mining, vyšší rychlost a další novinky — aktualizujte aplikaci.
* Výnosnost těžby *

Bitmain Antminer K7 (58 TH/s)

Antminer K7 – kalkulačka zisku poskytuje přesný přehled o výnosnost…
Číst dál
Výrobce
Bitmain
Bitmain Antminer K7 (58Th)
Zisk z těžby v reálném čase
$-1.36/day
58TH/s
Hashrate
3080W
Příkon

Analýza výnosnosti

Živá data

Zde vidíte podrobnou analýzu výnosnosti tohoto mineru, aktualizovanou v reálném čase.

Aktuální cena BTC $82,609.00
Období Výnos Náklady Zisk
Denně
$4.56 $5.91
$-1.36
Měsíčně
$136.69 $177.41
$-40.72
Ročně
$1,663.10 $2,158.46
$-495.37
Žádná nabídka
* Přehled

Bitmain Antminer K7 (58TH/s) — Přehled hardwaru

Zjistěte více o tomto ASIC mineru – jeho specifikace, výkon, spotřebu energie a výnosnost.

Ve svaté chvíli okna bez oken, kde světlo padá v tenkých, bledých nožích, sedí Antminer K7 jako vycvičený nástroj výpočtu a absence, účelově postavený…
Číst dál

Zjistěte, které coiny může tento miner těžit

Prozkoumejte kryptoměny, které lze těžit s minerem Bitmain Antminer K7 (58TH/s), včetně podrobné výnosnosti.

Převodník měn

Přepočítejte těžitelné coiny na libovolnou měnu.

Kurz je pouze orientační. Aktualizováno právě teď.
Coin Výnos/den Zisk/den
$5.26 $
3,960.67 Nervos Logo
$-0.65 $
-488.98879740 Nervos Logo
$4.56 $
0.00005516 Bitcoin
$-1.36 $
-0.00001643 Bitcoin

Historický výkon těžby

Bitmain Antminer K7 (58TH/s) – vývoj výkonu v týdenním, měsíčním a ročním horizontu.

Historická výnosnost

-$1.31 /den

Kde koupit?

Prohlédněte si aktuální dostupnost na trhu, důvěryhodné prodejce a nejnovější ceny a skladové zásoby tohoto AS…
Číst dál

Žádné dostupné nabídky

Pro tento miner momentálně nejsou žádné nabídky. Zkuste to prosím později.

Eaglesong generace minerů

Vývoj hardwaru pro těžbu kryptoměn v průběhu let, s aktuální generací zvýrazněnou pro orientaci.

Generace 1

1 Miner

Generace 2

2 Minery

Generace 3

2 Minery

Generace 4

2 Minery

Generace 5

2 Minery

Generace 6

2 Minery

Generace 7

2 Minery

Generace 8

2 Minery
* Podrobný pohled

Bitmain Antminer K7 — podrobně

Bitmain Antminer K7 (58TH/s) – bližší pohled na hardware a jeho výkon.

Pod nebesy, které chutnají po písku a hněvu, přichází Antminer K7 jako kompaktní protagonista v tišší formě revolty, ASIC vytvořený pro Eaglesong a Ne…
Číst dál
* Kompletní specifikace

Technické specifikace

Bitmain Antminer K7 (58Th) – kompletní hardwarové specifikace a možnosti těžby.

Klepnutím na hodnotu ji zkopírujete

Základní informace

Značka
Bitmain
Model
Antminer K7
Datum uvedení
January 2023
Algoritmus
Eaglesong

Výkon

Hashrate
58 TH/s
Příkon
3080W
Hlučnost
75db
Napětí
100-240V

Fyzické rozměry

Rozměry
430 * 195 * 290mm
Hmotnost
14000gkg
Rozhraní
Ethernet
Vlhkost
5 - 90 %
Teplota
5 - 35 °C
Chlazení
Air

Těžitelné kryptoměny

Nervos
CKB
Nervos
* Algoritmus

Informace o algoritmu: Eaglesong

Eaglesong – co tento algoritmus je a jak funguje.

Eaglesong je kryptografická hashovací funkce. Nervos na ní staví svůj proof-of-work konsenzus. Tento algoritmus zpracovává vstupní data libovolné délky a vytváří hash pevné délky, čímž zajišťuje bezpečnost a integritu procesu těžby.

Pooly pro těžbu kryptoměn

Připojte se k nejspolehlivějším těžebním poolům a maximalizujte efektivitu těžby kryptoměn díky optimalizované dostupnosti a výnosnosti.

Pool Poplatek a výplata Připojit
F2Pool pool logo
Ověřený pool
1% PPS
2Miners
1.5% SOLO
AntPool pool logo
1% PPS
BinancePool pool logo
1% FPPS
DxPool pool logo
1% PPS
MkPool
2% SOLO
Poolin
1% PPS
ViaBTC pool logo
2% PPLNS

Nebyly nalezeny žádné výsledky

Uživatelské recenze

Podívejte se, co o tomto mineru říkají uživatelé.

Zatím žádné recenze

Buďte první, kdo tento miner ohodnotí!

Porovnejte až pět minerů vedle sebe podle specifikací, spotřeby a provozních nákladů při vaší ceně elektřiny.

Otevřít srovnávač
* Odpovědi Bitmain

Často kladené otázky

Vše, co potřebujete vědět o mineru Bitmain Antminer K7 (58Th)

Efektivita mineru Bitmain Antminer K7 58TH/s je 53.10 J/TH při hashrate 58TH/s a příkonu 3080W.

Miner Bitmain Antminer K7 58TH/s spotřebuje $5.91 denně, $177.41 měsíčně a $2,158.46 ročně na elektřině.

Miner Bitmain Antminer K7 58TH/s používá 3080W elektřiny.

Miner Antminer K7 vyrábí společnost Bitmain.

Miner Bitmain Antminer K7 má hashrate 58TH/s a používá algoritmus Eaglesong pro těžbu.

Miner Bitmain Antminer K7 58TH/s může těžit tyto kryptoměny:

Nervos Nervos (CKB) NiceHash NiceHash (BTC)

K datu October 10, 2026 při ceně elektřiny $0.08 Miner Bitmain Antminer K7 58TH/s vydělá $-1.36 denně, $-40.72 měsíčně a $-495.37 ročně.

Podle našeho výpočtu zisku z těžby ASIC v reálném čase je pro miner Bitmain Antminer K7 aktuálně nejvýnosnější těžit Nervos při vaší ceně elektřiny $0.080/kWh. To se může měnit s cenami coinů a obtížností sítě, proto aktuální pořadí najdete v tabulce těžitelných coinů výše.

Tento výpočet zisku z těžby ASIC pro miner Bitmain Antminer K7 používá živé ceny kryptoměn, aktuální obtížnost sítě a odměny za blok pro každý podporovaný coin v kombinaci s vaší vlastní cenou elektřiny. Hodnoty se aktualizují automaticky se změnou podmínek v síti, takže zobrazená výnosnost odráží aktuální stav, ne statický odhad.

NiceHash je tržiště s hashpowerem, ne klasický těžební pool – místo přímé těžby coinu prodáváte hashrate svého mineru Bitmain Antminer K7 kupujícím a dostáváte zaplaceno v bitcoinu. Porovnejte řádek NiceHash s řádky přímé těžby v tabulce těžitelných coinů výše: co vykazuje vyšší zisk/den při vaší ceně elektřiny, je pro tento konkrétní miner aktuálně lepší volba.

Tento miner momentálně nenabízí žádný z našich ověřených prodejců. Údaje o výnosnosti na této stránce ale můžete využít k plánování, než se objeví nové nabídky.
* Aplikace MinerCompare *

Ziskovost mining v kapse

Každý ASIC miner, GPU a coin z webu, s živým ziskem, ROI a vaší vlastní sazbou za elektřinu — zdarma, bez potřeby účtu, na iOS a Androidu.

500+ ASIC minerů
75+ GPU
Živá obtížnost a ceny
Sledování portfolia
Aplikace MinerCompare
BTC $82,596.83 ↘0.08%
ALPH $0.072810 ↗2.51%
KAS $0.041320 ↗0.51%
ETC $8.41 ↗1.5%
LTC $63.42 ↘0.4%
DOGE $0.086220 ↗1.43%
RXD $0.000032 ↗2.42%
BCH $278.47 ↗0.73%
CKB $0.001329 ↗2.61%
HNS $0.008887 ↘2.92%
KDA $0.010010 ↗4.67%
SC $0.000969 ↗1.48%
ALEO $0.038140 ↗1.02%
FB $0.383200 ↘0.72%
XMR $515.00 ↘2.72%
BELLS $0.124200 ↗2.53%
XTM $0.001609 ↗1.91%
ZEC $1,214.76 ↘0.09%
BTC $82,596.83 ↘0.08%
ALPH $0.072810 ↗2.51%
KAS $0.041320 ↗0.51%
ETC $8.41 ↗1.5%
LTC $63.42 ↘0.4%
DOGE $0.086220 ↗1.43%
RXD $0.000032 ↗2.42%
BCH $278.47 ↗0.73%
CKB $0.001329 ↗2.61%
HNS $0.008887 ↘2.92%
KDA $0.010010 ↗4.67%
SC $0.000969 ↗1.48%
ALEO $0.038140 ↗1.02%
FB $0.383200 ↘0.72%
XMR $515.00 ↘2.72%
BELLS $0.124200 ↗2.53%
XTM $0.001609 ↗1.91%
ZEC $1,214.76 ↘0.09%
BTC $82,596.83 ↘0.08%
ALPH $0.072810 ↗2.51%
KAS $0.041320 ↗0.51%
ETC $8.41 ↗1.5%
LTC $63.42 ↘0.4%
DOGE $0.086220 ↗1.43%
RXD $0.000032 ↗2.42%
BCH $278.47 ↗0.73%
CKB $0.001329 ↗2.61%
HNS $0.008887 ↘2.92%
KDA $0.010010 ↗4.67%
SC $0.000969 ↗1.48%
ALEO $0.038140 ↗1.02%
FB $0.383200 ↘0.72%
XMR $515.00 ↘2.72%
BELLS $0.124200 ↗2.53%
XTM $0.001609 ↗1.91%
ZEC $1,214.76 ↘0.09%
Vybraní minéři

Najednou můžete porovnat nejvýše 5 minerů.