PorovnatCanaan Avalon A16 vsBitmain Antminer S21e Hyd

Podrobný srovnání meziCanaan Avalon A16 aBitmain Antminer S21e Hyd. Porovnejte hashrate, spotřebu energie, ziskovost a technické specifikace.

Rychlé srovnání: Canaan Avalon A16 vs Bitmain Antminer S21e Hyd. Denní zisky: $3.56 vs $2.03.

Výsledky srovnání minerů

Analýza zisků

Podrobný srovnání denní, měsíční a roční ziskovosti mezi dvěma vybranými ASIC minery, které zdůrazňuje, který nabízí lepší návratnost investice.

TheCanaan Avalon A16 generuje vyšší denní zisk o$3.56 ve srovnání s$2.03 z Bitmain Antminer S21e Hyd. Tato nadstandardní ziskovost vychází z optimalizovaného poměru výkonu k hashovací rychlosti a aktuálních nákladů na elektřinu.$0.080 per kWh. TheBitmain Antminer S21e Hyd spotřebovává5270W versus3900W Canaan Avalon A16, $2.63 vyšší denní náklady na elektřinu. Tento rozdíl v energii se stává obzvlášť důležitým pro těžební operace ve velkém měřítku, kde každý watt hraje roli v celkové efektivitě zařízení a požadavcích na chlazení.

Často kladené otázky

Všechno, co potřebujete vědět

Který miner je výhodnější:Canaan Avalon A16  Bitmain Antminer S21e Hyd?

Na základě aktuálních tržních podmínek a nákladů na elektřinu$0.080 per kWh, toCanaan Avalon A16 vytváří$3.56 denní zisk versus$2.03 Bitmain Antminer S21e Hyd. Ziskovost se liší v závislosti na tržních podmínkách a sazbách za elektřinu.

Jaká je hashrate těžaře?Canaan Avalon A16?

TheCanaan Avalon A16 má hash rate282TH/s.

Jaká je hashrate těžaře?Bitmain Antminer S21e Hyd?

TheBitmain Antminer S21e Hyd má hash rate310TH/s.

Které kryptoměny se nejlépe těží?Canaan Avalon A16  Bitmain Antminer S21e Hyd?

Oba těžaři používajíSHA-256 algoritmus, vhodný pro těžbu kryptoměn jakoBitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH).

Jaká je spotřeba elektrické energie při plném zatíženíCanaan Avalon A16  Bitmain Antminer S21e Hyd?

TheCanaan Avalon A16 spotřebovává3900W, zatímBitmain Antminer S21e Hyd spotřebovává5270W.

Jak efektivní jeCanaan Avalon A16  Bitmain Antminer S21e Hyd co se týče hashrate na watt?

TheCanaan Avalon A16 achieves72.31 GH/W, zatímBitmain Antminer S21e Hyd achieves58.82 GH/W. Vyšší hashrate na watt naznačuje lepší energetickou účinnost.

Jak ovlivňuje cena elektrické energie ziskovostCanaan Avalon A16  Bitmain Antminer S21e Hyd?

Náklady na elektřinu významně ovlivňují ziskovost. Při$0.080 per kWh, toCanaan Avalon A16 denní náklady na elektřinu činí$7.49, zatímBitmain Antminer S21e Hyd vede$10.12. Vyšší ceny elektřiny snižují zisky, což činí energeticky efektivní minery nákladově výhodnějšími.

Jaký je odhadovaný denní a měsíční příjem z těžby sCanaan Avalon A16  Bitmain Antminer S21e Hyd?

TheCanaan Avalon A16 vytváří$11.05 denně a$331.50 měsíční.Bitmain Antminer S21e Hyd vytváří$12.14 denně a$364.20 měsíčně, na základě aktuálních tržních podmínek.

Jaké jsou provozní úrovně hlukuCanaan Avalon A16  Bitmain Antminer S21e Hyd?

TheCanaan Avalon A16 funguje na75db, zatímBitmain Antminer S21e Hyd funguje na50db. Nižší hladiny hluku jsou preferovány pro obytná nebo akusticky citlivá prostředí.

Jaká chladicí řešení se doporučují proCanaan Avalon A16  Bitmain Antminer S21e Hyd?

TheCanaan Avalon A16 používáAir chlazení, aBitmain Antminer S21e Hyd používáHydro chladící. Obě vyžadují robustní chladicí systémy, jako jsou kapalné chladicí okruhy nebo výkonné vzduchové chlazení, aby udržely optimální výkon a předešly přehřátí.

Porovnání hardwaru

Srovnání klíčových hardwarových specifikací pro hodnocení výkonu, účinnosti a celkové hodnoty dvou vybraných ASIC minerů.

Časová osa vydání ukazuje Canaan Avalon A16 spuštěno vMarch 2026 zatímBitmain Antminer S21e Hyd vstoupil na trh vJune 2025. Novější minery obvykle zahrnují vylepšenou architekturu čipů a výrobní procesy, což vede k lepší účinnosti a výkonnostním vlastnostem. Fyzikální srovnání rozměrů odhaluje skutečnostCanaan Avalon A16 opatření366 x 213 x 300mm zatímBitmain Antminer S21e Hyd má rozměry410 x 170 x 209mm. Velikostní úvahy přímo ovlivňují hustotu regálů, náklady na dopravu a prostorové požadavky zařízení pro těžbu. Hmotnostní specifikace ukazují naCanaan Avalon A16 at14900g ve srovnání s12.8kg Bitmain Antminer S21e Hyd. Těžší jednotky často naznačují robustnější konstrukci a komponenty na odvod tepla, ale mohou vyžadovat silnější montážní řešení a zvýšit náklady na dopravu. Akustický výkon se liší sCanaan Avalon A16 operování na75db versus50db Bitmain Antminer S21e Hyd. Hladiny hluku významně ovlivňují možnosti umístění, přičemž tišší jednotky jsou vhodné pro obytné nebo kancelářské prostředí, zatímco hlasitější minery vyžadují specializované prostory s odpovídající zvukovou izolací. Specifikace vlhkosti uvádějí, žeCanaan Avalon A16 funguje uvnitř10-90% podmínky ve srovnání s5 - 95 % Bitmain Antminer S21e Hyd. Lepší tolerance vlhkosti umožňuje nasazení na různých geografických místech a snižuje potřebu drahých klimatizačních systémů v těžebních zařízeních.

Proč si vybrat naši platformu pro srovnání ASIC minerů

Získejte nejpřesnější, nejtransparentnější a daty řízené poznatky pro výběr nejlepšího těžebního hardwaru pro vaše cíle.

Údaje o trhu v reálném čase

Náš systém získává aktuální ceny a ukazatele ziskovosti, aby udržel srovnání přesné a relevantní.

Transparentní výkonnostní metriky

Porovnejte hashrate, účinnost a ROI vedle sebe bez skrytých dat nebo zaujatých hodnocení.

Čisté a intuitivní rozhraní

Náš srovnávací panel je navržen pro přehlednost – rychle najděte to, co je nejdůležitější, bez nepořádku.

Analýza podložená experty

Každé srovnání je ověřeno zkušenými profesionály v oblasti těžby, aby vám pomohlo učinit nejziskovější volbu.

Postaveno pro Minery, Minerym

Naším cílem je zjednodušit výzkum ASIC minerů s reálnými daty, transparentními srovnáními a profesionálními znalostmi — pomáháme vám šetřit čas, snižovat riziko a maximalizovat ziskovost.

Porovnat ASIC Minery

Objevte, proč je naše platforma nejspolehlivější a nejtransparentnější způsob, jak porovnat ASIC minery pro maximální ziskovost.

Volba naší platformy pro srovnání ASIC minerů vám poskytuje jasnou výhodu v orientaci v složitém a rychle se měnícím světě crypto miningu. Nabízíme nejpřesnější, na datech založené informace přímo od výrobců a v reálném čase analyzované tržní podmínky, což zajišťuje, že vždy máte přístup k aktuálním údajům o ziskovosti, efektivitě a nákladech. Naše srovnávací nástroje vám umožňují snadno vyhodnotit hashrate, spotřebu energie, ROI a období návratnosti, což vám pomáhá zjistit, který miner nejlépe vyhovuje vašemu rozpočtu a dlouhodobým cílům. Ať už jste první kupující nebo zkušený investor spravující velkoplošnou operaci, naše transparentní a snadno použitelné platforma vám pomáhá činit chytřejší, rychlejší a ziskovější rozhodnutí.

Klíčové poznatky

Rychlé shrnutí porovnání výkonu a funkcí vybraných ASIC minerů.

1

TheCanaan Avalon A16 vytváří$1.53 více denního zisku nežBitmain Antminer S21e Hyd.

2

TheBitmain Antminer S21e Hyd vytváří$1.09 více denního příjmu nežCanaan Avalon A16.

3

TheCanaan Avalon A16 spotřebovává26.0% méně energie, což z něj dělá energeticky efektivnější.

4

Oba těžaři používajíSHA-256 algoritmus, cílení na stejné kryptoměny.

5

Minéři používají různé chladicí systémy:Air vs Hydro.

6

TheBitmain Antminer S21e Hyd je tišší, s hladinou hluku50db.

7

TheBitmain Antminer S21e Hyd je14.1% lehčí než ostatní miner.

BTC $80,952.10 ↘0.3%
ALPH $0.051620 ↗0.29%
KAS $0.038880 ↗1.04%
ETC $9.67 ↘0.94%
LTC $58.46 ↘0.67%
DOGE $0.109800 ↗0.16%
RXD $0.000102 ↘2.05%
BCH $449.48 ↘0.84%
CKB $0.001692 ↘0.8%
HNS $0.005407 ↘0.37%
KDA $0.010030 ↗1.07%
SC $0.001031 ↗2.79%
ALEO $0.049070 ↗0.52%
FB $0.471100 ↗2.49%
XMR $406.63 ↘0.41%
SCP $0.024900 ↗7.24%
BELLS $0.118500 ↗0.73%
XTM $0.000789 ↘7.56%
ZEC $551.43 ↘4.61%
INI $0.125900 ↗0.35%
BTC $80,952.10 ↘0.3%
ALPH $0.051620 ↗0.29%
KAS $0.038880 ↗1.04%
ETC $9.67 ↘0.94%
LTC $58.46 ↘0.67%
DOGE $0.109800 ↗0.16%
RXD $0.000102 ↘2.05%
BCH $449.48 ↘0.84%
CKB $0.001692 ↘0.8%
HNS $0.005407 ↘0.37%
KDA $0.010030 ↗1.07%
SC $0.001031 ↗2.79%
ALEO $0.049070 ↗0.52%
FB $0.471100 ↗2.49%
XMR $406.63 ↘0.41%
SCP $0.024900 ↗7.24%
BELLS $0.118500 ↗0.73%
XTM $0.000789 ↘7.56%
ZEC $551.43 ↘4.61%
INI $0.125900 ↗0.35%
BTC $80,952.10 ↘0.3%
ALPH $0.051620 ↗0.29%
KAS $0.038880 ↗1.04%
ETC $9.67 ↘0.94%
LTC $58.46 ↘0.67%
DOGE $0.109800 ↗0.16%
RXD $0.000102 ↘2.05%
BCH $449.48 ↘0.84%
CKB $0.001692 ↘0.8%
HNS $0.005407 ↘0.37%
KDA $0.010030 ↗1.07%
SC $0.001031 ↗2.79%
ALEO $0.049070 ↗0.52%
FB $0.471100 ↗2.49%
XMR $406.63 ↘0.41%
SCP $0.024900 ↗7.24%
BELLS $0.118500 ↗0.73%
XTM $0.000789 ↘7.56%
ZEC $551.43 ↘4.61%
INI $0.125900 ↗0.35%